Dlaczego właśnie z centrum nurkowym Beskid Divers Cieszyn?

Nasze centrum nurkowe Beskid Divers w Cieszynie jest idealnym miejscem na start nurkowej przygody. Nurkowanie Cieszyn jest naszą pasją, która pochłania 100% naszej życiowej energii: nieustannie doskonalimy nasze umiejętności i dzielimy się nimi z uczestnikami naszych szkoleń. Do każdego uczestnika kursu podchodzimy indywidualnie. W ramach podstawowego kursu nurkowania w Cieszynie nauczymy Cię bezpiecznie nurkować.

Centrum nurkowe w Cieszynie to jedyne w południowej części Polski autoryzowane centrum międzynarodowej federacji nurkowania technicznego IANTD Cieszyn. Nasze centrum nurkowe w Cieszynie jest również pięciogwiazdkowym autoryzowanym centrum nurkowe  PADI Cieszyn , PADI TecRec, jak również jest biznes partnerem DAN, Emergency First Response Center. Dzięki temu masz gwarancję, że twój podstawowy kurs nurkowy w Cieszynie przebiegać będzie na w pełni profesjonalnym poziomie.

Centrum Beskid Divers wyróżnia to, że tylko u nas możesz już od pierwszych kroków na swojej nurkowej ścieżce rozwoju uczyć się nurkowania w suchym skafandrze. Tylko my dajemy możliwość aby już podstawowy kurs nurkowania w Cieszynie odbywać w skafandrze suchym. Wszyscy, którzy nie lubią marznąć w zimnej wodzie, na pewno to docenią.

Nasze centrum nurkowe w Cieszynie ma bardzo bogate zaplecze techniczno-sprzętowe. Jesteśmy jedynym centrum nurkowym spośród tych, które działają na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, mającym własny prywatny basen. Dysponujemy także własną wypożyczalnią sprzętu nurkowego Cieszyn , prowadzimy też sklep nurkowy Cieszyn . Na początku swojej nurkowej przygody, na przykład realizując podstawowy kurs nurkowy w Cieszynie, możesz wypożyczać sprzęt z naszej wypożyczalni sprzętu nurkowego Cieszyn. Kiedy uznasz, że czas już zająć się nurkowaniem bardziej na poważnie, wówczas w naszym centrum nurkowym w Cieszynie wyposażysz się w najlepszej jakości sprzęt. My natomiast chętnie pomożemy ci go optymalnie wybrać. Ponadto napełnimy twoje butle nurkowe przed każdym wyjazdem na nurkowanie. W centrum nurkowania Beskid Divers w Cieszynie napełniamy butle PCP HP 300 bar. Ponadto prowadzimy serwis autoryzowany sprzętu nurkowego Cieszyn . W naszym serwisie zatroszczymy się o legalizację i naprawy twojego sprzętu.