Kurs nurkowy CieszynZacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Cieszyn

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Cieszynie

Nurkowanie to świetna zabawa. Dzięki niej możesz poznać podwodny świata. Zobaczysz, jak bardzo jest on odmienny od wszystkiego, co oglądamy na lądzie na co dzień.

Przed rozpoczęciem samodzielnych nurkowań w jeziorze albo morzu, trzeba skończyć niezbędne szkolenia nurkowe Cieszyn . Dopiero mając ukończony podstawowy kurs nurkowy w Cieszynie będziesz mieć swego rodzaju licencję na nurkowanie. Dopiero potwierdzenie zrealizowania podstawowego kursu nurkowego w Cieszynie pozwoli ci  wypożyczać sprzęt nurkowy Cieszyn albo uczestniczyć w safari nurkowym.

Szkolenia nurkowe w centrum nurkowym Beskid Divers to pewność, że twoja nurkowa przygoda będzie bezpieczna. Centrum nurkowe w Cieszynie tworzą  najwyższej klasy profesjonaliści, którzy kładą duży nacisk na bezpieczeństwo kursantów.

Kończąc podstawowy kurs nurkowy w Cieszynie, jak również bardziej zaawansowane szkolenia nurkowe Cieszyn , uzyskasz w naszym centrum nurkowym w Cieszynie dokumenty, uznawane wszędzie na świecie.

Podstawowy kurs nurkowy w Cieszyn dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Cieszynie dla dorosłych

Nasza szkoła nurkowania w Cieszynie pokaże ci tajemnice nurkowania. Zaczniesz od nurkowania próbnego w Cieszynie, następnie ukończysz podstawowy kurs nurkowy w Cieszynie, aż w końcu będziesz szkolić się na zaawansowanym poziomie: w zakresie nurkowania technicznego czy na kursach instruktorskich. Przyjdź do naszej szkoły nurkowania w Cieszyn i poznaj naszą ofertę kursów nurkowych Cieszyn.

Co na początek? Chcąc zostać samodzielnym nurkiem trzeba najpierw  ukończyć podstawowy kurs nurkowania w Cieszynie – Open Water Diver PADI Cieszyn. Międzynarodowa organizacja PADI to współcześnie najbardziej znana federacja nurkowa na świecie. Nasz podstawowy kurs nurkowania w Cieszynie  realizujemy właśnie w oparciu o wytyczne PADI.

Open Water Diver Cieszyn  jest pierwszym i najbardziej popularnym stopniem nurkowym. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowania w Cieszynie.

Podstawowy kurs nurkowy w Cieszyn dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Cieszynie dla dzieci

Można pomyśleć, że nurkowanie Cieszyn  jest skomplikowane. Jednak jest inaczej. Nasze centrum nurkowe w Cieszynie szkoli nie tylko dorosłych. Prowadzimy również podstawowe kursy nurkowe dla dzieci w Cieszynie. Nasza szkoła nurkowa w Cieszynie szkoli dzieci i młodzież w wieku od ośmiu lat. Kurs nurkowy dla dzieci w Cieszynie realizujemy przez cały rok w okresie nauki szkolnej. Podstawowy kurs nurkowania dla dzieci Bielsko-Biała to genialny pomysł na prezent dla twojego dziecka.

Program podstawowego kursu nurkowania w Cieszyn

Program podstawowego kursu nurkowania w Cieszynie

Zresztą podstawowy kurs nurkowania w Cieszyn także nie jest bardzo wymagający. Na pewno dasz radę. A kiedy już ukończysz szkolenie w naszym centrum nurkowania w Cieszynie, uzyskasz certyfikat, który uznawany jest na całym świecie.

W ramach podstawowego kursu nurkowania w Cieszynie dowiesz się jakie są zasady nurkowania w pełnym sprzęcie nurkowym Cieszyn. Będziesz wiedzieć jak dokładnie działa sprzęt nurkowy Cieszyn  i jak go używać. Nasze centrum nurkowe w Cieszynie posiada szeroki wybór ekwipunku nurkowego.

W ramach podstawowego kursu nurkowania w Cieszynie dowiesz się także jak planować i bezpiecznie zrealizować nurkowanie . Cieszyn Nauczysz się też jak radzić sobie w razie awarii.

Podstawowy kurs nurkowy w Cieszynie tworzy pięć modułów teoretycznych, pięciu modułów na basenie oraz cztery nurkowania na wodach otwartych. Zajęcia teoretyczne, jak również szkolenie na basenie odbywamy w ramach podstawowego kursu nurkowego w Cieszynie. Zajęcia odbywają się na prywatnym basenie, który mamy tylko dla siebie, a także w małych grupach. Na jednego instruktora w centrum nurkowym w Cieszynie przypada nie więcej niż czterech kursantów. Aby zanurkować na wodach otwartych w ramach podstawowego kursu nurkowego w Cieszynie jeździmy do pobliskich akwenów, np. do Jaworzna.

Tak więc  podstawowy kurs nurkowania w Cieszynie odgrywa bardzo ważną rolę w procesie uczenia się nurkowania. Dzięki wykorzystaniu kilku źródeł wiedzy takich jak film, podręcznik, quizy i wykłady instruktora, a także dzięki odpowiedniemu doborowi ilości przekazywanej wiedzy oraz stopniowaniu jej trudności, to nauka w ramach podstawowego kursu nurkowania w Cieszynie będzie wyzwaniem, z którym na pewno sobie poradzisz.

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Cieszyn ?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Cieszynie?

Uprawnienia nurkowe na poziomie OWD, jakie zdobędziesz kończąc kurs nurkowy Cieszyn  w naszym centrum nurkowania w Cieszynie,  pozwalają realizować nurkowania partnerskie do głębokości 18 metrów oraz do udziału w wybranych kursach specjalizacyjnych, jak również do udziału w kursie nurkowym zaawansowanym AOWD.

Uprawnienia Junior OWD, jakie w naszym centrum nurkowym w Cieszynie zdobyć mogą dzieci po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego dla dzieci w Cieszynie, kwalifikują do odbywania nurkowań do 12 metrów głębokości.
Jakie wymagania trzeba spełnić aby wziąć udział w podstawowym kursie nurkowym w Cieszynie? Trzeba mieć ukończone 15 lat, opanowaną umiejętność pływania i dobry stan zdrowia. Jakie wymagania trzeba spełnić aby wziąć udział w podstawowym kursie nurkowym dla dzieci w Cieszynie? Trzeba mieć ukończone 10 lat, opanowaną umiejętność pływania i dobry stan zdrowia. Centrum nurkowe Beskid Divers w Cieszynie zapewnia na czas kursu cały sprzęt nurkowy .

Gdy zaliczysz podstawowy kurs nurkowy w Cieszynie, będziesz już pełnowartościowym nurkiem. Odtąd podwodny świat jest dla ciebie otwarty. Będziesz mógł nurkować Cieszyn  czy to w polskich jeziorach czy też w oceanach i morzach na całym świecie. Ukończenie podstawowego kursu nurkowego w Cieszynie otworzy ci drogę do eksploracji podwodnego świata i jego tajemnic. Gdy już raz wkręcisz się w nurkowanie Cieszyn, na pewno nieraz jeszcze powrócisz do naszego centrum nurkowego w Cieszynie, by kontynuować swój rozwój nurkowy realizując dalsze stopnie szkoleń nurkowych na coraz wyższym stopniu zaawansowania. Możliwe, że kiedyś zechcesz zostać przewodnikiem nurkowym – divemasterem. A może nawet postanowisz zostać instruktorem nurkowania Cieszyn. W centrum nurkowym w Cieszynie prowadzimy zarówno podstawowy kurs nurkowy w Cieszynie, jak i kursy nurkowe  Cieszyn na wszystkie wyższe stopnie nurkowe. W Beskid Divers uczymy na każdym z poziomów: od osób całkowicie początkujących aż po zawodowców.

Kursy nurkowe Cieszyn . Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Cieszyn. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Gdy już ukończysz podstawowy kurs nurkowania w Cieszynie, możesz nadal kontynuować edukację w naszej szkole nurkowej w Cieszynie. Nasze centrum nurkowania w Cieszynie prowadzi szkolenia Advanced Open Water Diver PADI w Cieszyine. Jeśli myślisz w przyszłości o nurkowaniu na głębokościach większych niż 30 metrów, to możesz nadal uczyć się w naszej szkole nurkowania w Cieszynie w celu uzyskania stopnia Deep Water Diver PADI w Cieszynie.

Ważną, choć niełatwą umiejętnością w nurkowaniu jest nawigacja podwodna. W naszym centrum nurkowym w Cieszynie nauczysz się tej sztuki podczas kursu Nawigacja Podwodna PADI w Cieszynie. Chcąc nauczyć się udzielać pomocy nurkowi w razie wystąpienia problemów zdrowotnych bądź innej niebezpiecznej sytuacji, zapisz się na kurs Rescue PADI w Cieszynie. Gdy w twoich planach są nurkowania w wodach chłodnych, co w Polsce jest raczej nieuniknione, to wówczas warto zapisać się w naszej szkole nurkowania w Cieszynie na kurs Suchy Skafander PADI Cieszyn. A jeśli masz jeszcze większe ambicje, warto pomyśleć o nurkowaniu wrakowym. Aby eksplorować wraki zgłoś się na kurs Wrakowy PADI w Cieszynie.

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers w Cieszyn

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w Cieszyn . Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w Cieszyn. Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

Beskid Divers to centrum IANTD autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

 

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

W Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim

W Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski

Na prywatnym basenie z ciepłą wodą

Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania

Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania

Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy

Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00

zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

 

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

 

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

 

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

 

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

 

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

 

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

 

Czy dzieci mogą nurkować ?

 

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

 

Gdzie się ubezpieczyć ?

 

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

 

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

 

Nie ma

 

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

 

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

 

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

 

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

 

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

 

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

 

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

 

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

 

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

 

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

 

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz ☺ Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

 

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

 

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

 

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

 

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi ☺

Przy Centrum Nurkowym  Beskid Divers działa profesjonalny sklep nurkowy w  Bielsko Biała .

 

Każdą  butle jesteśmy w stanie napełnić na poczekaniu  ! Napełnianie Butli PCP i HP na 300

zobacz również nasze nne strony :

http://balonybielskobiala.pl http://balonyhelbielsko.pl    http://balonariumbielsko.pl  http://balonyzhelembielsko.pl

http://Balonybielsko.com.pl   http://bielskobalony.pl   http://sklepbalony.pl  http://heldobalonowbielsko.pl    http://pudlozbalonami.pl  http://pocztabalonowabielsko.pl  http://girlandybielsko.pl   http://dekoracjebalonowebielsko.pl http://butlazhelembielsko.pl  http://butlazhelemcom.pl

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Kontakt